Hotel Dr. Adler, Františkovy Lázně - Lázně a termální lázně

Hotel Dr. Adler, Františkovy Lázně

Františkovy Lázně

Františkovy Lázně -
Světově proslulé Františkovy Lázně, součást tzv. lázeňského trojúhelníku v západních Čechách, byly založeny na podnět chebského občana a městského lékaře dr. Bernharda Adlera. Současná balneologická léčba je postavena na tradičních, vědecky ověřených léčebných metodách.

ZAMĚŘENÍ LÁZNÍ

  • Srdeční choroby
  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Ženské nemoci

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web termalni-lazne.info provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

POPIS A POLOHA

Lázeňský hotel je situován v centru Františkových lázní u lázeňského parku. V hotelu je  k dispozici restaurace s vyhlášenými specialitami. Procedury v rámci pobytů jsou poskytovány přímo v hotelovém wellness centru a jsou pod vedením zkušeného zdravotního personálu. K dispozici je bar, televizní a společenská místnost, knihovna, internetový koutek, půjčovnajízdních kol a holí na nordic walking, praní a žehlení prádla a další služby.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

1- a 2- lůžkové pokoje standard se sprchou a WC, fénem, TV+SAT, ledničkou, telefonem a trezorem a výhledem do parku.

POZNÁMKY

Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek 15 Kč/den. Poplatek za psa 300 Kč/den. Parkování za poplatek 60 Kč/den na vyhrazených parkovacích místech společnosti Lázně Františkovy Lázně a.s. Vjezd do lázeňské zóny, kde se nachází hotel Dr.Adler a parkování zde je povoleno pouze na 60 min. a na vyhrazených místech. Pobyt se psem je možný, poplatek 300 Kč /den.