Spa a Kur Hotel Praha, Františkovy Lázně - Lázně a termální lázně

Spa a Kur Hotel Praha, Františkovy Lázně

Františkovy Lázně

Františkovy Lázně -
Světově proslulé Františkovy Lázně, součást tzv. lázeňského trojúhelníku v západních Čechách, byly založeny na podnět chebského občana a městského lékaře dr. Bernharda Adlera. Současná balneologická léčba je postavena na tradičních, vědecky ověřených léčebných metodách.

ZAMĚŘENÍ LÁZNÍ

  • Srdeční choroby
  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Ženské nemoci

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web termalni-lazne.info provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

POPIS A POLOHA

Spa & Kur Hotel Praha*** leží uprostřed nejkrásnější části Františkových Lázní, jednoho z nejoblíbenějších lázeňských měst v České republice. Nachází se v bezprostřední blízkosti dvou největších městských parků a městského divadla a nedaleko lázeňské kolonády. Je ideálním místem pro relaxaci a načerpání sil pro ty, kteří jsou unaveni stresem a pracovním vypětím, i pro ty, kteří trpí onemocněním srdce a krevního oběhu nebo pohybového aparátu.
Spa & Kur Hotel Praha nabízí 82 pohodlných pokojů a nabízí komplexní vybavení a služby, jako například: služby recepce, vlastní bazén s tryskami, internetový terminál, fén, žehlička k zapůjčení v recepci zdarma, župan na pokoji, Wi-Fi zdarma v celém hotelu, solná jeskyně, finská sauna, restaurace, kadeřník, společenský salon, salon s kulečníkem, směnárna, vlastní parkoviště.  
Spa & Kur Hotel Praha nabízí v rámci vlastního balneologického provozu se zkušenými lékaři a dalším lázeňským personálem celou řadu lázeňských procedur - od těch, které se využívají již od založení Františkových Lázní k léčebným účelům, až po moderní relaxační procedury, jako nejrůznější druhy masáží či přísadových koupelí. 

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

1- a 2- lůžkové pokoje s možností přistýlky.
K vybavení pokojů patří: SAT+TV, telefon s přímou provolbou, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, fén, župan, lednice, žehlící set.
Některé pokoje s balkonem.

POZNÁMKY

Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. na míst se hradí místní poplatek 50 Kč/den. Pobyt se psem: nelze.