Hotel Venus***, Zalakaros - Lázně a termální lázně

Hotel Venus***, Zalakaros

Zalakaros

Zalakaros - Lázeňské městečko Harkány leží v jihozápadním Maďarsku ve vinařské oblasti s bohatou historií a množstvím památek.
Zdejší termální prameny jsou známy od roku 1823 a jako jediné na světe obsahují síru, rozpuštěnou ve formě plynu. Uvádí se, že se do lidského...

ZAMĚŘENÍ LÁZNÍ

  • nemoci pohybového aparátu
  • ženské nemoci
  • dermatologické potíže

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web termalni-lazne.info provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

POPIS A POLOHA

Hotel Venus*** se nachází v srdci města Zalakaros a to pouhých 90 m od hlavního vchodu do lázní.
Hotelové wellness se postará o vaši kvalitní relaxaci. K dispozici jsou bazén s termální vodou, zážitkový bazén, whirlpool, sauny a parní lázeň.
Bazén s termální vodou je naplněn chloridem sodným, hydrogenuhličitanovou vodou vyráběnou ze svrchní panonské vrstvy, kterou získáváme z lázní Zalakaros. Jeho teplota přesahuje 30 °C a obsah minerálních látek je 500 miligramů na litr. Nedoporučujeme používat tento bazén pro děti.
3 vnitřní a 1 venkovní bazén začínají v hloubce 120 cm a průběžně se prohlubují. Od pozdního jara do začátku podzimu mohou naši hosté využívat také venkovní bazén vyhřívaný solárním kolektorem. Venkovní bazén, sluneční terasa a dětské hřiště dotvářejí rodinnou dovolenou. U nás si můžete vybrat ze 43 různých hýčkajících a ozdravných masáží a ošetření obličeje a také můžete požádat o radu přírodního lékaře.
Restaurace a kuchyně jsou chloubou hotelu, kde díky vzorové farmě nabízejí zájemcům o kulinářské speciality pokrmy z pravých domácích surovin

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

2- lůžkové pokoje, které jsou vybaveny připojením k internetu (Wi-Fi), televizí, pokojovým trezorem, telefonem. K dispozici je také minibar a plně vybavená koupelna. Za příplatek je možné si vyžádat pokoj s balkonem.

Pobytové programy a termíny

Hotel Venus***, Zalakaros
01.11. - 23.12.2023* od 1250 Kč
24.12. - 30.12.2023* od 1750 Kč