Hotel Lázně Kostelec***, Kostelec u Zlína - Lázně a termální lázně

Hotel Lázně Kostelec***, Kostelec u Zlína

Hostýnské Vrchy

Hostýnské Vrchy - Hostynské vrchy jsou zalesněná vrchovina, která se nachází na východní Moravě, ve Zlínském kraji severně od Zlína.
Pohoří patří do západních flyšových Karpat s nejvyšším vrcholem Kelčský Javorník 865m.n.m. Vrchovina je pojmenována podle výrazného vrcholu a poutního místa Hostýn 735m.

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web termalni-lazne.info provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

POPIS A POLOHA

Areál nabízí celoroční možnosti vyžití při víkendových, týdenních i vícedenních rekreacích, rekondičních pobytech nebo při lázeňské léčbě pohybového aparátu a kožních onemocnění. Každý návštěvník si může vybrat z široké palety blahodárných procedur, rozmanitých sportů a v neposlední řadě také stravování. Ať už zavítá pouze na snídani či na vydatnou večeři anebo se nechá hýčkat plnou penzí - vše je v nabídce.
Hotel má celkem šest podlaží. V prvním se nachází restaurace v golfovém stylu, sauna a golfový klub. Ve druhém je recepce a jídelna, dále kavárna s dětským koutkem, dva salonky a další restaurace s terasou, která nabízí krásný výhled na okolí. Pro snadnější a rychlejší pohyb po hotelových prostorech je k dispozici výtah. Ve zbylých čtyřech patrech se nachází hotelové pokoje, v posledním navíc také ordinace lékaře a rehabilitační oddělení. 
Hosté mohou vybírat z pestré nabídky hotelových sportovišť. Ta zahrnuje tenisový kurt s umělým povrchem, pétanque nebo vyhřívané venkovní bazény včetně dětského brouzdaliště, které jsou v provozu od května do října. Dále je zde možnost využít minigolfové hřiště, nepřetržitě vytopenou saunu a v neposlední řadě také devítijamkové golfové hřiště. K němu patří i cvičná louka, vnitřní cvičná odpaliště a virtuální golfový simulátor.
Na hotelové recepci si hosté mohou půjčit potřebné nářadí ke všem sportovištím (tenisové rakety a míčky, fotbalový a volejbalový míč, také horská kola nebo třeba společenské hry). V golfovém klubu je samozřejmostí zapůjčení golfových holí, míčků a pro zájemce je možnost objednat si lekci s profesionálním trenérem golfu. Pro milovníky táboráků je celoročně k dispozici ohniště s posezením, dříví a bodce na buřty.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

2- a 4- lůžkové dvoulůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny příslušenstvím, vlastním sociálním zařízením a také možností jedné nebo dvou pohodlných přistýlek. Samozřejmostí je připojení k Wi-Fi a lednice. 

POZNÁMKY

Nástup na pobyt od 15:00 hod. Ukončení pobytu do 12.00 hod. V případě dřívějšího příjezdu nebo pozdějšího odjezdu lze zavazadla uložit v šatně. Na místě se hradí místní poplatek 19 Kč/osoba za den. Pobyt se psem je možný, poplatek 300 Kč /den.