Hotel EUROPA Fit****, Hevíz - Lázně a termální lázně

Hotel EUROPA Fit****, Hevíz

Hevíz

hevíz -
Termální lázně Hevíz jsou jedním z největších a nejznámějších lázeňských středisek v Maďarsku. Leží v údolí vzdáleném 6 kilometrů od Keszthely v jihozápadním cípu Balatonu. Návštěvníci Hevízu jsou okouzleni jeho krásou, jedinečnou atmosférou a také...

ZAMĚŘENÍ LÁZNÍ

  • nemoci pohybového aparátu
  • revmatické záněty
  • kloubová onemocnění

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web termalni-lazne.info provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

POPIS A POLOHA

Hotel Europa Fit**** získal ocenění "Ubytování roku 2020", čeká na ty, kteří si chtějí odpočinout a načerpat síly v srdci Hévízu, jen pár minut chůze od největšího evropského termálního jezera (cca 400 m). Přátelský a profesionálně připravený personál hotelu, který poskytuje odpočinek všem třem generacím, dělá vše pro to, aby byl zajištěn co největší komfort a pohodlí.
K vybavení hotelu patří restaurace s kvalitní maďarskou i mezinárodní kuchyní. Dále bar s koktejlovými specialitami, kavárna, recepce, výtah, pokojový servis, dětský koutek, internet, podzemní garáže.

Hostům je k dispozici wellness centrum, vnitřní  bazén, termální bazén, zážitkový, vnitřní i venkovní, svět sauny, parní lázně, fitness, stolní tenis, kulečník, půjčovna kol, procedury za poplatek.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Ubytování je ve 1- a 2- lůžkových klimatizovaných pokojích. Pokoje jsou vybaveny, koupelnou, WC, telefonem TV, internetem, mini-barem, varnou konvicí, kávou a čajem k přípravě nápojů. Mají také balkon či terasu.Pobyt se psem je možný, poplatek 30 Eur /den.

Pobytové programy a termíny

Hevíz
23.04. - 16.07.2023* od 3250 Kč