Víkend ve Františkových lázní s polopenzí a autokarovou dopravou - Hotel Praha, Františkovy Lázně - Lázně a termální lázně

Hotel Praha, Františkovy Lázně

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web termalni-lazne.info provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

OBJEDNÁVKA


DALŠÍ TERMÍNY

POPIS A POLOHA

Wellness pobyt na 2 noci s polopenzí, vstupem do wellness a autokarovou dopravou. 

TERMÍNY A CENY

Termín zájezdu osoba v 1/2 pokoji

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

1- a 2- lůžkové pokoje s možností přistýlky.
K vybavení pokojů patří: SAT+TV, telefon s přímou provolbou, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, fén, župan, lednice, žehlící set. Některé pokoje s balkonem (za příplatek)

STRAVOVÁNÍ

Polopenze.
Hotel nabízí stravování v podobě polopenze pro ubytované hosty v hotelové restauraci s možností přípravy různých dietních pokrmů.
Snídaně probíhají formou švédských stolů. K večeři je k dispozici polévka, výběr ze 3 hlavních jídel a salátový bufet.
Spa & Kur Hotel Praha*** leží uprostřed nejkrásnější části Františkových Lázní, jednoho z nejoblíbenějších lázeňských měst v České republice. Nachází se v bezprostřední blízkosti dvou největších městských parků a městského divadla a nedaleko lázeňské kolonády. Je ideálním místem pro relaxaci a načerpání sil pro ty, kteří jsou unaveni stresem a pracovním vypětím, i pro ty, kteří trpí onemocněním srdce a krevního oběhu nebo pohybového aparátu.
Spa & Kur Hotel Praha nabízí 82 pohodlných pokojů a nabízí komplexní vybavení a služby, jako například: služby recepce, vlastní bazén s tryskami, internetový terminál, fén, žehlička k zapůjčení v recepci zdarma, župan na pokoji, Wi-Fi zdarma v celém hotelu, solná jeskyně, finská sauna, restaurace, kadeřník, společenský salon, salon s kulečníkem, směnárna, vlastní parkoviště.  
Spa & Kur Hotel Praha nabízí v rámci vlastního balneologického provozu se zkušenými lékaři a dalším lázeňským personálem celou řadu lázeňských procedur - od těch, které se využívají již od založení Františkových Lázní k léčebným účelům, až po moderní relaxační procedury, jako nejrůznější druhy masáží či přísadových koupelí. 

TIPY NA ZÁBAVU:
NORDIC WALKING: Nácvik severské chůze (Nordic Walking)
Nordic Walking je chůze se speciálními holemi, která zvyšuje fyzickou kondici. Při chůzi je zapojeno až 600 svalů, tedy asi 90% svalů v těle. Tento typ chůze zlepšuje srdeční činnost a krevní oběh, posiluje svaly horní části těla, šetří kyčelní a kolenní klouby. Spotřeba kalorii stoupá až o 50%. Trasa severské chůze je volena přírodními sceneriemi parku se slatinnými jezírky.
VÝLETY DO BLÍZKÉHO OKOLÍ: Přírodní rezervace SOOS s přírodními mofetami a minerálními prameny 5 km od Františkových Lázní, hrad Seeberg 5 km od Františkových Lázní, Cheb - historické město 5 km od Františkových Lázní, Karlovy Vary, Mariánské Lázně
DALŠÍ TIPY NA SPORT A ZÁBAVU: Aquaforum - svět vody a relaxace, Cykloturistika v okolí Františkových Lázní, Tenisové kurty 500m od hotelu

Základní cena zahrnuje

  • autokarová doprava
  • 2x ubytování
  • 2x polopenze
  • Bonus pro Vás:
    - župan k zapůjčení zdarma
    - volný vstup do hotelového wellness (bazén, finská sauna)
    - minerální pramen přímo v hotelu

Základní cena nezahrnuje

Na místě se hradí místní poplatek 50 Kč/den.