Lázně na zkoušku (7 nocí) - Léčebné lázně Lázně Kynžvart - Lázně a termální lázně

Léčebné lázně Lázně Kynžvart

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web termalni-lazne.info provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

OBJEDNÁVKA


POPIS A POLOHA

Pobyt na 7 noci s plnou penzí procedurami a vstupem do bazénu.

Léčebné lázně Kynžvart jsou jednu z pouhých 4 lokalit v ČR, kde jsou klimatické podmínky díky svým specifickým podmínkám uznány jako přírodní léčivý zdroj, tedy uznány jako vhodné k léčení. Význam lázní je dán především ideálními klimatickými podmínkami a klimatoterapie je účinnou léčebnou metodou s prokazatelným léčebným účinkem.  K přírodním léčivým zdrojům Léčebných lázní Lázní Kynžvart patří také 4 minerální prameny.
Pro pacienty a klienty je zde bohaté sportovní vyžití - k dispozici jsou horská kola, elektrokola, nordic walking; v okolí se nabízí řada možností k výletům, možnost golfu na nedalekém hřišti, v zimě v areálu sáňkování a v blízkých Mariánských Lázních možnost lyžování. Každoročně je připravován pestrý program pro dětské, ale i dospělé pacienty. Kromě sportovních aktivit v rámci klimatoterapie jsou pořádány různé hry, soutěže, karnevaly, diskotéky, výlety, řada divadelních představení, promítání filmů, přednášky a koncerty. Vše pro udržování psychické pohody našich klientů.
Léčebné procedury: Léčebné lázně Lázně Kynžvart pracují s moderními balneologickými postupy jako jsou vodoléčebné procedury (minerální koupele, přísadové koupele, hydromasážní lázeň, Hauffeho koupel, Hubbardova lázeň, apod.), suché uhličité koupele, masáže, inhalace, peloidní zábaly, magnetoterapie, elektroléčba a další.
Sportovní a rehabilitační centrum poskytuje rehabilitační a relaxační vyžití. Dominantou centra je plavecký bazén s brouzdalištěm, jehož voda je ošetřována ozonizací. Posilovna nabízí širokou kolekci posilovacích strojů na procvičení celého těla. Taktéž zde naleznete běžecký a veslařský trenažer. Sauna o velikosti 12 m2 a kapacitě 10 osob je vhodná pro jednotlivce i menší kolektivy.

TERMÍNY A CENY

Termín zájezdu osoba
30.04.2024 - 16.10.202411550 Kč
16.10.2024 - 19.12.20249990 Kč

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Ubytování je poskytováno v lázeňských domech Šárka, Libuše, Orlík, Záboj a Praha.
Pokoje***: 1- a 2- lůžkové pokoje. Každý pokoj má vlastní příslušenství, standardní vybavení pokoje, televizi, připojení Wi-Fi, fén a minibarovou ledničkou. 

STRAVOVÁNÍ

Plná penze. 
Snídaně jsou formou švédských stolů. Obědy a večeře jsou podávány výběrem ze dvou jídel*. 
*V den příjezdu PO - ST první a druhý den = automatický výběr číslo I./záznam o výběru nutný v den příjezdu nebo druhý den do 11,30 hod.
V den příjezdu ČT-NE = automatický výběr číslo I. do PO/záznam o výběru nutný do pondělí do 11,30 hod.

TRANSFER za poplatek 100 Kč /os./jedna jízda (objednat min. 2 pracovní dny předem)
Mariánské Lázně - Lázně Kynžvart 13,30 hod.
Lázně Kynžvart - Mariánské Lázně 10,00 hod.
TRANSFER z nádraží Lázně Kynžvart na objednání (2 pracovní dny předem) 50 Kč/os./jízda

Základní cena zahrnuje

  • 7x ubytování
  • 7x plná penze (začíná obědem a končí snídaní)
  • 1x lahev pramene RICHARD na pokoji
  • klimatoterapie
  • vstupní lékařská prohlídka s vyhodnocením anamnézy s monitoringu zdravotního stavu
  • 1x léčebná procedura na den dle doporučení lékaře - mimo neděle, max. 1 masហza 6 nocí)
  • volný vstup do bazénu a posilovny (dle aktuální provozní doby)
  • wifi a parkování zdarma

Základní cena nezahrnuje

Na místě se hradí místní poplatek 20 Kč/den.

POZNÁMKY

Podrobnější popis některých procedur naleznete ZDE

Při příjezdu do 15. hodiny se hlaste v přijímací kanceláři LD Praha, po 15. hodině pak na LD Záboj u zdravotní sestry. Na stravu se dochází do centrální jídelny (max. 150 m - dle budovy ubytování). Strava (obědy a večeře) je na první dny pobytu jednotná, výběr je možný nejdříve dva pracovní dny předem. Na procedury se dochází do Balneacentra (max. 300 m - dle budovy ubytování). Při odjezdu ve všední dny se odhlaste na LD Praha v přijímací kanceláři, o víkendu pak na LD Záboj u zdravotní sestry. Na místě se hradí místní poplatek 20 Kč/den.

Pobyt se psem: nelze