Silvestrovská Minikúra (5 nocí) - Hotel Svoboda, Mariánské Lázně - Lázně a termální lázně
Hotel Svoboda, Mariánské Lázně
KONTAKTNÍ INFORMACE

Web termalni-lazne.info provozuje SLAN tour s.r.o.
tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz
OBJEDNÁVKA
DALŠÍ TERMÍNY
POPIS A POLOHA
Lázeňský pobyt na 5 noci včetně procedur dle vlastního výběru.
Komplex lázeňských budov Svoboda, Margareta a Palladio leží v klidném prostředí lesoparku, nedaleko kolonády se Zpívající fontánou. V sousedství se nachází pavilon Lesního pramene s promenádou, která volně navazuje na geologický park.
Celý resort prošel výraznou rekonstrukcí, došlo k propojení Svobody, Margarety a Palladia krytou prosklenou promenádou, která umožňuje využívat všechny služby pod jednou střechou. V jejích prostorách se rovněž nachází vývěr Lesního pramene k pitné kúře. Bylo rozšířeno léčebné oddělení Palladio Spa Centrum o další minerální vany, modernizací prošla vstupní hala s recepcí a restaurace, pro příjemné posezení přímo v hotelu vznikl nový lobby bar. V hotelu se nachází společenská místnost s televizí, knihovnou, billiardem a dětským koutkem. WiFi připojení je v lobby a recepci zdarma. Internet na pokoji je za poplatek. Hotel je nekuřácký.
V lázeňském resortu se poskytuje komplexní lázeňská léčba, ordinace lékařů a léčebné oddělení se nachází v Palladio Spa Centru. Léčebné procedury se poskytují z přírodních léčivých zdrojů - minerální koupele z Lesního pramene, suché plynové koupele CO2, slatinné zábaly, k dispozici jsou různé druhy masáží, elektroterapie, rehabilitace a další široké spektrum léčebných procedur.
NOVINKA: bazén s vířivými proudy, whirlpool, sauna v hotelu.
TERMÍNY A CENY
Termín zájezdu | osoba v 1/2 |
---|---|
28.12.2023 - 02.01.2024 | 13350 Kč |
29.12.2023 - 03.01.2024 | 13350 Kč |
30.12.2023 - 04.01.2024 | 13350 Kč |
UBYTOVÁNÍ, POKOJE
Pokoj Komfort: 1- a 2- lůžkové pokoje se sprchou a WC, TV a telefonem.
STRAVOVÁNÍ
Polopenze, snídaně i večeře se podávají formou bohatého bufetu.Základní cena zahrnuje
- 5x ubytování
- 5x polopenze
- Slavnostní silvestrovský večer s rautem, živou hudbou a zábavným programem
- 1x denně procedura z určeného výběru procedur na místě např.: masážní suché lůžko - hydrojet, minerální koupel s přísadou CO2, klasická masáž částečná, suchá plynová lázeň CO2, parafínové ošetření rukou, inhalace, lavatherm
- zdarma volný vstup do hotelového bazénu a sauny.
- pravidelné hudební večery a přednášky
- kulturní a animační programy
- výlety a vycházky městem s průvodcem
- fitness koutek
- internetový koutek a wifi připojení
Základní cena nezahrnuje
Na místě se hradí místní poplatek 50 Kč/osoba za den. Od poplatku jsou osvobozeni nevidomí, držitelé průkazu ZTP/P a jejich průvodci, hosté mladší 18 let.
POZNÁMKY
Další informace k Mariánským Lázním naleznete na: www.lazenske-pobyty.info
V den příjezdu se klienti hlásí v recepci hotelu Svoboda, zde je také poskytována strava a případné procedury pokud jsou v ceně pobytu. Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek 50 Kč/osoba za den. Od poplatku jsou osvobozeni nevidomí, držitelé průkazu ZTP/P a jejich průvodci, hosté mladší 18 let. Parkování za poplatek 150 Kč/den na nehlídaném parkovišti za hotelem.
Pobyt se psem je možný, poplatek 260 Kč / den.