Týden pro seniory (7 nocí) - Hotel Metropol***, Františkovy lázně - Lázně a termální lázně

Hotel Metropol***, Františkovy lázně

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web termalni-lazne.info provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

OBJEDNÁVKA


Františkovy Lázně

Františkovy Lázně -
Světově proslulé Františkovy Lázně, součást tzv. lázeňského trojúhelníku v západních Čechách, byly založeny na podnět chebského občana a městského lékaře dr. Bernharda Adlera. Současná balneologická léčba je postavena na tradičních, vědecky ověřených léčebných metodách.

ZAMĚŘENÍ LÁZNÍ

  • Srdeční choroby
  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Ženské nemoci

POPIS A POLOHA

Týdenní pobyt  pro seniory od 60 let.

Historický hotel Metrolo*** s jedinečnou architekturou si oblíbíte nejen pro nezaměnitelný styl interiérů, usměvavý personál a možnost parkování na vlastním hotelovém parkovišti. Skrytým pokladem je jeho poloha - na příjemně klidném místě tak trošku v ústraní, a přitom jen kousíček od centra města, kam vás dovede oblíbená Badsodenská promenáda vedoucí lázeňským parkem.
Součástí hotelu je vlastní léčebné oddělení se zkušenými lékaři a dalším odborným personálem, který vám bude neustále po ruce. Probíhá tu většina klasických procedur včetně slatinných zábalů, uhličitých koupelí a plynových injekcí, ale také masáže, parafínové zábaly, oxygenoterapie, magnetoterapie, lymfodrenáže i různé formy fyzioterapie.
K vybavení a službám hotelu patří mimo jiné léčebné oddělení, lékař, hotelová zahrada, knihovnička, internetový koutek, výtah, hlídané hotelové parkoviště, denní tisk, půjčovna nordic walking holí, praní a žehlení prádla, nabídka kulturních a výletních programů, možnost zapůjčení DVD přehrávače.

TERMÍNY A CENY

Termín zájezdu dospělý/Standarddospělý/Komfort

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Pokoj Standard: 1- a 2- lůžkové pokoje s výhledem do Školní ulice nebo do zahrady. 
Základní vybavení pokojů: toaleta, sprchový kout, fén, hotelové ručníky a osušky, Wi-Fi připojení za poplatek (bezplatný internet je k dispozici na recepci), LCD TV se satelitními programy, mini lednice, trezor, telefon, župan (za poplatek).
Pokoj Komfort: 1- a 2- lůžkový pokoj nabízející výhled do přilehlého lázeňského parku, jehož promenáda vede přímo do centra Františkových Lázní. 
Základní vybavení pokojů: toaleta, sprchový kout, fén, hotelové ručníky a osušky, Wi-Fi připojení za poplatek (bezplatný internet je k dispozici na recepci), LCD TV se satelitními programy, mini lednice, trezor, telefon, župan (za poplatek).

STRAVOVÁNÍ

Polopenze. Snídaně a večeře podávané formou bufetu.

Pobyty jsou možné pouze ve vypsaných termínech (období).

Základní cena zahrnuje

  • 7x ubytování
  • 7x polopenze
  • 7x procedura:1x klasická masáž částečná, 1x uhličitá koupel, 2x relaxační koupel, 1x parafínový zábal rukou, 1x aromatická masáž částečná, 1x oxygenoterapie 
  • neomezený vstup do Aqufora (mimo soboty a neděle)
  • 1x lekce Nordic Walking s instrukotorem včetně zapůjčení holí
  • volný vstup na hudební produkci a barech vybraných lázeňských hotelů (informace poskytne recepce dle aktuálního programu)

Základní cena nezahrnuje

Na místě se hradí místní poplatek  50 Kč/den.

POZNÁMKY

Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek 50 Kč/den. Cena parkování je 250 Kč/den (při pobytu na 1-6 nocí), 190 Kč/den (při pobytu na 7 a více nocí).