Vital pobyt (4 noci) - Hotel Belvedere***, Františkovy Lázně - Lázně a termální lázně

Hotel Belvedere***, Františkovy Lázně

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web termalni-lazne.info provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

OBJEDNÁVKA


Františkovy Lázně

Františkovy Lázně -
Světově proslulé Františkovy Lázně, součást tzv. lázeňského trojúhelníku v západních Čechách, byly založeny na podnět chebského občana a městského lékaře dr. Bernharda Adlera. Současná balneologická léčba je postavena na tradičních, vědecky ověřených léčebných metodách.

ZAMĚŘENÍ LÁZNÍ

  • Srdeční choroby
  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Ženské nemoci

POPIS A POLOHA

Pobyt na 4 noci od neděle do čtvrtka.

Oblíbený hotel Belevedere*** s nefalšovanou lázeňskou duší, který vás okouzlí nejen krásnými světlými interiéry, ale také jedinečnou polohou: Z jedné strany se otvírá k historickému centru města, ze strany druhé plynule navazuje na lázeňský park s léčivými prameny a Isabelinou promenádou, na kterou máte nádherný výhled z verandy naší jídelny.
Součástí hotelu je vlastní léčebné oddělení se zkušenými lékaři a dalším odborným personálem, který vám bude neustále po ruce. Probíhá tu většina klasických procedur včetně slatinných zábalů, uhličitých koupelí a plynových injekcí, ale také masáže, oxygenoterapie, ultrazvuk, akupunktura, magnetoterapie i různé formy fyzioterapie.
K vybavení a službám hotelu patří mimo jiné lobby bar, letní terasa, grilovací večery, internetový koutek, knihovnička, kuřácký koutek, bezplatná Wi-Fi na recepci a v lobby baru, výtah, kadeřnictví, pokojový servis, denní tisk, možnost zakoupení drobného zboží a upomínkových předmětů na recepci, půjčovna pétanque, kroketu, badmintonu a nordic walking holí, praní a žehlení prádla, nabídka kulturních programů a výletů.

TERMÍNY A CENY

Termín zájezdu dospělýdítě 5-10 let
04.05.2024 - 06.10.20249450 Kč3150 Kč
06.10.2024 - 17.11.20248990 Kč3150 Kč
17.11.2024 - 20.12.20248650 Kč3150 Kč

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Pokoj Economy Plus: 1- a 2- lůžkové menší útulné pokoje s výhledem do dvora nebo Husovy ulice. Pokud chcete nejnižší cenu za ubytování, jsou pokoje Economy Plus jasnou volbou. Je důležité zmínit, že ke všem pokojům v této kategorii vedou schody, nejsou tedy bezbariérové.
Základní vybavení pokojů: toaleta, sprchový kout, fén, hotelové ručníky a osušky, Wi-Fi připojení za poplatek (bezplatný internet je k dispozici na recepci a v lobby baru), LCD TV se satelitními programy, mini lednice, trezor, telefon, župan (za poplatek).

Pokoj Standard: 1- a 2- lůžkové pokoje, které mají více prostoru oproti pokojům Economy Plus a dělají tuto kategorii u hostů velmi oblíbenou. Okna nabízí výhled do Husovy ulice, která vede přímo do historického centra Františkových Lázní.
Základní vybavení pokojů: toaleta, sprchový kout, fén, hotelové ručníky a osušky, Wi-Fi připojení za poplatek (bezplatný internet je k dispozici na recepci a v lobby baru), LCD TV se satelitními programy, mini lednice, trezor, telefon, župan (za poplatek).

STRAVOVÁNÍ

Polopenze formou rautu - bohatý výběr hlavních jídel a příloh, polévky, dezerty, ovoce i saláty.
Možnost dietního stravování (bezlepkové, vegetariánské...).
All inclusive nápoje - neomezená konzumace vybraných studených, teplých, alkoholických a nealkoholických nápojů během obědů a večeří.
Pobyt neděle - čtvrtek.
V nabídce je zahrnuta akce 1 noc zdarma.

Základní cena zahrnuje

  • 4x ubytování
  • 4x polopenze
  • welcome drink
  • 4x procedura (aromatická masáž, klasická masáž částečná, relaxační koupel, parafínový zábal rukou)
  • 2x vstup na  2 hod. do Aqufora 
  • volný vstup na hudební produkci v barech vybraných lázeňských hotelů (informace poskytne recepce dle aktuálního programu)

Základní cena nezahrnuje

Na místě se hradí místní poplatek 50 Kč/den.

POZNÁMKY

Podrobnější popis některých procedur naleznete ZDE

Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek 50 Kč/den. Cena parkování je 250 Kč/den (při pobytu na 1-6 nocí), 190 Kč/den (při pobytu na 7 a více nocí).

Pobyt se psem je možný, poplatek 300 Kč / den.