Villa Lux, Velký Meder - Lázně a termální lázně

Villa Lux, Velký Meder

Velký Meder

Velký Meder - vstupní budova Slovenské termální koupaliště poblíž maďarských hranic nadchne každého.

Město Velký Meder (dříve Čalovo) se nachází v jihovýchodní části Podunajské nížiny, 70 km od Bratislavy směrem na Komárno.

Termálpark ve slovenském Velkém Mederu otevřel své...

ZAMĚŘENÍ LÁZNÍ

  • nemoci pohybového aparátu
  • revmatické potíže
  • bolesti zad

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web termalni-lazne.info provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

POPIS A POLOHA

Penzion nabízí celoroční ubytování a je situován cca 900 m od areálu termálních lázní. Penzion nabízí příjemné posezení v zahradě, tenisový kurt, bylinkovou saunu, možnost masáží na objednání. Klienti mají možnost parkování v areálu penzionu. Nově je v areálu penzionu wifi připojení na internet zdarma a dětské hřiště.

Koupání: Termal park Corvinus (Velký Meder). Termálpark otevřel své brány v roce 2004 a dnes nabízí celkem 8 bazénu s termální léčivou vodou. Krytý areál zahrnuje 3 bazény a je otevřen 365 dní v roce. V letní sezóně je k dispozici dalších pět bazénů (rekreační 30 °C, bazén s tobogánem 28 °C, sportovní - plavecký 25°C, dětský bazén 33°C), dva tobogány, minigolf, plážový volejbal, velká pláž, hřiště pro děti, maxišachy, restaurace, stánky rychlého občerstvení a další služby.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Hosté se mohou ubytovat ve 3 typech pokojů.
Standard: 2- a 3- lůžkové pokoje se sprchou a WC, TV+SAT, lednička.
Pokoj s kuchyňkou: 2 a 4- lůžkové pokoje se sprchou a WC, TV+SAT, lednička a vybavená kuchyňka.
Pokoj Nadstandard: 2- lůžkový pokoj (bez kuchyňky) s komfortním vybavením, sprcha a WC, chladnička, mikrovlnka, otevřená terasa. Možnost přistýlky.

POZNÁMKY

Nástup na pobyt od 13.00 do 17.00 hod. Pozdější příjezd je nutno nahlásit předem telefonicky (00421 908 833 383) na recepci penzionu. Ukončení pobytu do 10.00 hod. Po příjezdu se hradí místní poplatek cca 1 Eur/den. Pobyt se psem je možný, poplatek 4 EUR /den.