Parkhotel Na Baračke, Trenčianské Teplice - Lázně a termální lázně

Parkhotel Na Baračke, Trenčianské Teplice

Trenčianské Teplice

Trencianske-Teplice-1 -
Známé lázeňské městečko Trenčianske Teplice je proslavené léčivými prameny, které zde vyvěrají z krásné a čisté přírody. Leží v malebném a tichém údolí, obklopeném lesy Strážovské vrchoviny. Teplice jsou dobře přístupné, leží cca 30 minut jízdy od česko-slovenských hranic.

ZAMĚŘENÍ LÁZNÍ

  • nemoci pohybového aparátu
  • nemoci nervového systému

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web termalni-lazne.info provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

POPIS A POLOHA

Malý komfortní hotel**** je situován na okraji lázeňského parku vzdálen od centra cca 10 min. chůze. Hotel se nachází u Labutího jezírka a v těsné blízkosti sportovního areálu s tenisovými kurty a minigolfovým hřištěm. Procedury v rámci pobytů jsou poskytovány v hotelovém wellness centru, jehož součástí je saunový svět a krytý bazén s celoroční teplotou vody 30 - 31 °C, protiproudem, vodopádem a pool barem s pestrou nabídkou osvěžujících  nápojů. Z bazénu je přímí vstup do atria hotelu s pláží a lehátky na opalování a relaxaci. V hotelu je k dispozici kavárna se zimní zahradou, která je v letním období propojena s letní terasou a poskytuje tak prostor pro taneční večery a posezení při hudbě. Rodiny s dětmi mohou využít služby dětského koutku. Pro pohodlí všech klientů je zde pokojový servis.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

1- a 2- lůžkové pokoje s koupelnou a WC, vysoušečem vlasů a županem, TV, rádiem, připojením na internet zdarma (kabelové), telefonem, minibarem a trezorem.

POZNÁMKY

Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek 1 EUR/den. Poplatek za domácího mazlíčka si klienti hradí na místě ve výši 10 EUR/den. Pobyt se psem je možný, poplatek 10 EUR /den.