Hotel Svět, Třeboň - Lázně a termální lázně

Hotel Svět, Třeboň

Třeboň

trebon-mesto -
Město Třeboň je jedním z nejkrásnějších jihočeských měst, jehož začátky sahají do 12. století a jehož historii psaly rody a osobnosti zvučných jmen: od 14. století Rožmberkové, v 15. století tu působil Jakub Krčín z Jelčan - zakladatel rybníků Svět a Rožmberk.

ZAMĚŘENÍ LÁZNÍ

  • revmatické choroby
  • degenerativní onemocnění kloubů
  • funkční poruchy kloubů a svalů
  • stavy po úrazech a operacích pohybového aparátu

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web termalni-lazne.info provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

POPIS A POLOHA

Hotel Svět (dříve Bohemia) je situován v okrajové části historického lázeňského města Třeboň v bezprostřední blízkosti rybníka Svět, lázeňského komplexu Aurora a víceúčelové sportovní haly. Poloha hotelu a jeho vybavení jej předurčuje k individuálním i skupinovým rekreačním a relaxačním pobytům s využitím bohaté nabídky doplňkových služeb. Hosté mají k dispozici lobby bar s letní terasou a nabídkou teplých a studených nápojů včetně zákusků. Zajištěn je také denní provoz recepce s nabídkou služeb rozšířených o masérské služby, prováděné externí pracovnicí v objektu hotelu. Recepce také zajišťuje rezervace na procedury v nedalekých lázních Aurora. Objekt hotelu je nekuřácký a je pokrytý signálem Wi-Fi. Návštěvníci mají zdarma k dispozici hotelové parkoviště, výtah do každého patra, minigolf, dětské hřiště, kolárnu a letní terasu. Součástí hotelového komplexu je stylová restaurace Rybářská bašta, která se nachází na břehu rybníka Svět. Nabízí výběr z rybích specialit především ze sladkovodních ryb, vybraných druhů mas a široký výběr vín z tuzemské provenience. V letních měsících je v provozu i letní terasa s výhledem na rybník Svět.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

2- lůžkové pokoje se sprchu nebo s vanou, fénem, WC, TV +SAT a chladničkou. Možnost ubytování v apartmánech pro 4 osoby (2x ložnice). V hotelu je také několik bezbariérových pokojů.

POZNÁMKY

Nástup na pobyt od 13:00 hod. Ukončení pobytu do 11:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek 15 Kč/den. Parkování na hotelovém parkovišti za poplatek 30 Kč/den. Pobyt se psem je možný, poplatek 100 Kč /den.