Hotel Dvorana, Karlovy Vary - Lázně a termální lázně

Hotel Dvorana, Karlovy Vary

Karlovy Vary

Karlovy Vary kolonáda -

Město Karlovy Vary založil již ve 14.století král Karel IV. Výjimečnost Karlových Varů je historicky založena především na lázeňské léčbě a k ní užívaných minerálních pramenech. Od počátku 19. století je voda karlovarských pramenů užívána také k pitným kúrám.

ZAMĚŘENÍ LÁZNÍ

  • nemoci pohybového ústrojí
  • onemocnění ledvin a močových cest
  • nemoci dýchacího ústrojí
  • ženské nemoci
  • nemoci látkové výměny
  • onkologická onemocnění

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web termalni-lazne.info provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

POPIS A POLOHA

Hotel Dvorana**** je situován ca 3 km od centra Karlových Varů v části zvané Dvory.
Hotel je svoji nabídkou služeb přizpůsoben jak pro rodiny s dětmi, milovníky kultury, seniory, tak pro přátele sportu - motorkáře, golfisty, šachisty a jiné zájmové skupiny. Realizovala se zde myšlenka spojit konferenční prostory přizpůsobené požadavkům lektorů a účastníků s kvalitním odpočinkem a relaxací.
Ve volném čase má host možnost využít knihovnu s počítači a přístupem na internet, games room s barem, billiardem, pokerovým stolem a elektronickými šipkami. Unikátní službou je kinosál až pro 42 osob, kde si můžete v pohodlí kožených sedaček prohlédnout film. Rezervace přijímáme již pro 2 osoby.
Pro chvíle relaxace jsou v prostorách wellness k dispozici parní či suchá sauna, masáže, kadeřník nebo kosmetička.
Restaurace není pouze hotelovou restaurací, ale místem pro každého. Kdo má rád kvalitní pokrmy, prvotřídní kávu či víno, je do restaurantu Villa Dvorana vřele zván. Prostředí je klidné, luxusní, obsluha milá a ceny přívětivé. Je pro Vás připravené denní menu, výběr á la carte, podnikatelské menu či degustační večery. Možnost pořádání firemních či soukromých akcí, oslav či svateb. Vyzkoušejte a posuďte sami.
Celý hotel je nekuřácký s bezbariérovým přístupem.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

2- lůžkové nadstandardně vybavené pokoje s nejmodernějšími technologiemi.
Všechny pokoje disponují nezávislou klimatizací a vzduchotechnikou. Televizní systém IPTV byl v nejmodernější verzi nainstalován právě zde jako první v České republice. Pokoje jsou vybaveny telefony, minibary, trezory, karetním systémem otvírání dveří a mají koupelnu s vanou nebo sprchou, WC a bidetem. Pokrytí WI-FI po celém hotelu je samozřejmostí.

POZNÁMKY

Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Pobyt se psem: nelze.