Hotel Belveder, Františkovy Lázně - Lázně a termální lázně

Hotel Belveder, Františkovy Lázně

Františkovy Lázně

Františkovy Lázně -
Světově proslulé Františkovy Lázně, součást tzv. lázeňského trojúhelníku v západních Čechách, byly založeny na podnět chebského občana a městského lékaře dr. Bernharda Adlera. Současná balneologická léčba je postavena na tradičních, vědecky ověřených léčebných metodách.

ZAMĚŘENÍ LÁZNÍ

  • Srdeční choroby
  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Ženské nemoci

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web termalni-lazne.info provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

POPIS A POLOHA

Nově zrekonstruovaný hotel Belvedere leží v klidné zóně na rozhraní centra města a Jitřního parku. Přímo v lázeňském domě jsou podávány některé procedury, nacházejí se zde také ordinace lékařů a celodenní zdravotnická služba. Na ostatní procedury se dochází přes romantický Jitřním parkem do nedalekých Císařských nebo Slatinných lázní. Hotel nabízí také řadu možností pro volný čas. V sezoně se zde denně pořádají taneční odpoledne, jídelna je často využívána pro kulturní akce včetně zajímavých módních přehlídek. V přilehlém altánu bývají koncerty, ale i hodiny aerobiku na čerstvém vzduchu, v těsné blízkosti se nachází fitstudio. K dispozici je bar, televizní a společenská místnost, knihovna, internetový koutek, půjčovnajízdních kol a holí na nordic walking, praní a žehlení prádla a další služby.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

1- a 2- lůžkové pokoje standard se sprchou a WC, telefonem, TV+sat, ledničkou, internetová přípojka, trezorem, fénem. Pokoje jsou po rekonstrukci.

POZNÁMKY

Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Na místě se platí místní poplatek 15 Kč/den. Parkování na hlídaném parkovišti u hotelu za poplatek 60 Kč/den. Pobyt se psem je možný, poplatek 300 Kč /den.