ZNÁMÉ - NEZNÁMÉ - Sanatorium Kriváň, Karlovy Vary - Lázně a termální lázně

Sanatorium Kriváň, Karlovy Vary

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web termalni-lazne.info provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty
OBJEDNÁVKA

Karlovy Vary

Karlovy Vary kolonáda -

Město Karlovy Vary založil již ve 14.století král Karel IV. Výjimečnost Karlových Varů je historicky založena především na lázeňské léčbě a k ní užívaných minerálních pramenech. Od počátku 19. století je voda karlovarských pramenů užívána také k pitným kúrám.

ZAMĚŘENÍ LÁZNÍ

 • nemoci pohybového ústrojí
 • onemocnění ledvin a močových cest
 • nemoci dýchacího ústrojí
 • ženské nemoci
 • nemoci látkové výměny
 • onkologická onemocnění

POPIS A POLOHA

Lázně nejsou jen léčení, ale i poznávání historických a přírodních krás okolí. Karlovarský kraj je nabitý památkami a plný minerálních vod.

Historická budova sanatoria Kriváň se nachází v lázeňském centru Karlových Varů, v těsné blízkosti dvou karlovarských kolonád s minerálními prameny. Hlavní, Mlýnská kolonáda, je vzdálená jen dvě minuty chůze.  Sadová kolonáda se nachází přímo proti hlavnímu vchodu sanatoria. Za kolonádou se rozprostírá jeden z městských parků - Dvořákovy sady. Klienti lázní si mohou zpříjemnit pobyt také procházkou a nákupem v obchodní zóně, vzdálené jen 10 minut chůze.
Zrekonstruovaná a zmodernizovaná budova sanatoria Kriváň s bezbariérovým přístupem nabízí klientům komfort tříhvězdičkového hotelového zařízení. Hosté mají možnost využít v rámci lázeňského pobytu širokou nabídku lázeňských a rehabilitačních služeb vlastního balneoprovozu, který je umístěn v přízemí a prvním patře sanatoria Kriváň.
V hotelové hale  je také denní bar (káva, čaj a široký sortiment nápojů) s možností WIFI připojení.  
V infocentru lze zakoupit drobné zboží a suvenýry, na recepci je směnárna. Sanatorium Kriváň nabízí kromě standardních služeb také řadu doplňkových služeb k plné spokojenosti a pohodlí našich hostů.
Sanatorium Kriváň tvoří několik historických budov, vzájemně propojených v jeden celek.
V sanatoriu Kriváň je celkem 6 jídelen s kapacitou 416 míst. Každému hostu, který přijíždí na léčení či strávit příjemné chvíle v rámci hotelového pobytu, je první den nástupu určen jídelní stůl, kde se stravuje po celou dobu svého pobytu.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, termín: 23.06.2020 - 15.12.2020

Služby Kapacita Cena
osoba ve 2- lůžkovém pokoji Volno 3190 Kč
dítě 2 - 5 let Volno 1590 Kč
dítě 5 - 12 let Volno 2250 Kč
Příplatky Kapacita Cena
1- lůžkový pokoj Volno 800 Kč
OBJEDNÁVKA POBYTU

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

1- a 2- lůžkové pokoje.Všechny pokoje jsou moderně zařízeny a vybaveny LCD televizorem se satelitním příjmem. V pokojích nechybí telefon s možností přímé volby, lednice, varná konvice a internet. V koupelnách je k dispozici vana nebo sprchový kout, koupací plášť, WC a vysoušeče vlasů. Trezor je k dispozici v recepci sanatoria.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze.
Snídaně formou bufetu. Večeře výběrem z menu + saláty formou rautového stolu. V našem sanatoriu jsou připravována dietní jídla s přihlédnutím na nejpoužívanější druhy diet. Stravu lze samozřejmě přizpůsobit také individuálním dietním potřebám pacienta.

Co je možné navštívit?
KARLOVY VARY: Podzemí Vřídla, Galerie umění Karlovy Vary, Interaktivní galerie Becherova vila, Muzeum Karlovy Vary , Jan Becher muzeum, muzeum Moser a sklářská huť, Muzeum voskových figurín, lanovkou na rozhlednu Diana, Motýlí dům, Vánoční dům, Přírodní lanové centrum Svatý Linhart s oborou daňků (procházka jako v korunách stromů) a zříceninou kostela sv. Linharta, Hvězdárna Františka Krejčího Karlovy Vary, další volnočasové aktivity - inline dráha Meandr, Rolava, cyklostezka až do Chebu přes romantické město Loket a Svatošské skály
OKOLÍ KARLOVÝCH VARŮ: hrad Loket, Muzeum lázeňských pohárků a tajných spolků Loket, statek Bernard - centrum tradičních řemesel, Muzeum Sokolov - Sokolovský zámek, hornické muzeum Krásno, důl Jeroným, muze-um Jáchymov, Štola č. 1 Jáchymov, letohrádek Ostrov a klášterní areál Ostrov, Horní hrad, Božídarské rašeliniště a Ježíškova cesta, lanovkou na Klínovec, návštěvnické centrum Thun 1794 Nová Role, státní hrad a zámek Bečov, Muzeum historických motocyklů Bečov, Klášter premonstrátů Teplá, Městské muzeum Mariánské Lázně, Park Bo-heminium Mariánské Lázně, státní zámek Kynžvart, Muzeum Cheb, hrad Cheb, Galerie výtvarného umění v Chebu a Retromuzeum Cheb, Art Muzeum Galerie 4 Cheb, Městské muzeum Františkovy Lázně, Aquaforum Františkovy Lázně, Národní přírodní rezervace SOOS, hrad Seeberg, Muzeum Žlutice, státní zámek Valeč, zámek Chyše

Základní cena zahrnuje

 • 3x ubytování
 • 3x polopenze
 • welcome drink
 • 1x posezení u kávy (káva se zákuskem nebo zmrzlinový pohár)
 • vstupní lékařské vyšetření
 • Bonus: 1x denně vstup na 1 hod. do Wellness a Spa centra
 • sleva 20 % na zakoupené procedury na místě (nabídka více jak 45 druhů procedur ve vlastním moderním balneoprovozu, vodní procedury v minerální vodě)

Základní cena nezahrnuje

Vstup do bazénu za poplatek 90 Kč/1 hod.

POZNÁMKY

Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek 21 Kč/den. Možnost parkování v parkovacím domě, který je v těsné blízkosti hotelu. Cena parkovného cca 170 Kč/den.

Pobyt se psem je možný, poplatek 200 Kč / den.