Silvestrovský relaxační týden - Konstantinovy Lázně - Lázně a termální lázně

Konstantinovy Lázně

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web termalni-lazne.info provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

POPIS A POLOHA

Pobyt kombinuje ty nejoblíbenější lázeňské procedury s každodenní návštěvou Wellnesscentra, bohatým silvestrovským doprovodným programem a speciální gastronomickou nabídkou. Oslavte poslední hodiny roku v příjemném prostředí Konstantinových Lázní.

Tyto lázně se v současnosti stávají moderním výchovným centrem životního stylu. Hlavní léčebné metody jsou založeny na využití přírodního léčivého zdroje - minerální uhličité vody. Místní léčivá minerální voda má nejvyšší obsah volného kysličníku uhličitého v celé České republice. Lázně jsou položeny v nádherném zalesněném údolí, které skýtá velké možnosti ke krásným procházkám. V místě jsou k dispozici okruhy pro Nordic Walking, naučné stezky a cyklostezky. Zapůjčení kol je možné přímo v lázních. Nově zde bylo otevřeno wellnes centrum, kde je k dispozici mimo jiné krytý bazén, Kneippovy chodníčky, různé sauny, koupele, zábaly a masáže. Výjimečnou možnost občerstvení představuje návštěva nové kavárny v lázeňském domě "Prusík", která se specializuje na nabídku denně čerstvých zdravých lahůdek zhotovených z regionálních potravin a připravovaných přímo na místě a podle vlastních receptur.

TERMÍNY A CENY

Termín zájezdu osoba v 1/2osoba v 1/1

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

 Ubytování je poskytováno v hlavních léčebných domech Jirásek a Prusík, nebo v penzionech Mánes, Palacký, Purkyně. 
Pokoje Standard (Mánes, Palacký, Purkyně): 1- a 2- lůžkové se sprchou a WC, TV, rádiem, telefonem a ledničkou.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze. Strava v rámci dietního systému podávaná v hlavním domě Jirásek (i pro domy Palacký a Purkyně). V hlavním domě Prusík se poskytuje strava také pro domy Mánes a Marie.
Sváteční doprovodný program:
28.12. Swingový taneční večer 
29.12. Ledecká dudácká muzika
30.12. Večer pro klavír a saxofon
31.12. Silvestrovská párty
01.01. Novoroční koncert
02.01. Trio Evergreens
03.01. Posezení u klavíru

Základní cena zahrnuje

 • 7x ubytování
 • 7x polopenze 
 • Silvestrovská párty s bohatým občerstvením, živou hudbou a ohňostrojem
 • 2x uhličitá koupel
 • 1x klasická masáž částečná
 • 1x aroma masáž
 • 1x parafín na ruce
 • vířivá koupel dolních končetin
 • 2x solná jeskyně
 • vstup do wellness centra
 • bohatý doprovodný program

POZNÁMKY

Další informace ke Konstantinovým Lázním lazenske-pobyty.info Pro více informací o nabídkách zájezdů od cestovní agentury SLAN tour pokračujte zde.

 Nástup na pobyt od 13.00 hod., ukončení pobytu do 10.00 hod. Pobyt začíná v den příjezdu obědem a končí v den odjezdu snídaní. Příjezd: auto- Plzeň/Konstantinovy Lázně. Vlak/bus - Konstantinovy Lázně, vlakové i autobusové nádraží leží vedle sebe, cca 150 m od lázní. Parkování je možné na veřejné parkoviště u autobusového nádraží . Na místě se hradí místní poplatek 15 Kč/den. Při nástupu na pobyt se klienti hlásí v recepci domu Jirásek.

Pobyt se psem je možný, poplatek 150 Kč / den.