Pivní zasnění - Hotel Millenium, Karlovy Vary - Lázně a termální lázně

Hotel Millenium, Karlovy Vary

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web termalni-lazne.info provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty
OBJEDNÁVKA

Karlovy Vary

Karlovy Vary kolonáda -

Město Karlovy Vary založil již ve 14.století král Karel IV. Výjimečnost Karlových Varů je historicky založena především na lázeňské léčbě a k ní užívaných minerálních pramenech. Od počátku 19. století je voda karlovarských pramenů užívána také k pitným kúrám.

ZAMĚŘENÍ LÁZNÍ

 • nemoci pohybového ústrojí
 • onemocnění ledvin a močových cest
 • nemoci dýchacího ústrojí
 • ženské nemoci
 • nemoci látkové výměny
 • onkologická onemocnění

POPIS A POLOHA

Relaxační pobyt na 2 noci pro dvojice hostů.
Název MILLENIUM má své opodstatnění, jelikož celá budova je snoubením se historického a moderního architektonického stylu. Hotel svým širokým zaměřením a množstvím služeb oslovuje všechny věkové kategorie a zároveň všechny možné cíle. Hotel je velmi útulně a moderně vybaven. Využity byly zejména kompozice moderních materiálů a masivního dřeva. Krásný honosný sál v zámeckém harmonickém stylu Hotelu MILLENIUM s romantickou vyvýšenou galerií je umístěn v historické části hotelu. Členitost a velkorysé prostory sálu slouží pro denní restaurační činnost ubytovaným i neubytovaným hostům.
Sál s restaurací je vhodným místem jak pro každodenní pracovní business oběd /připravujeme širokou škálu denního menu/, tak pro rodinné oslavy, honosné svatební hostiny, uzavřené společenské akce i příjemné klidné posezení. Vyvýšená romantická galerie hotelového sálu s restaurací umocní Váš společenský a gastronomický zážitek. Kouzlo příjemného soukromého posezení, romantika a krásný výhled do sálu Vás mile překvapí. Samozřejmou součástí sálu s restaurací je bar s odpovídající nabídkou nápojů. Velmi dobře ošetřená piva z Krušovického královského pivovaru, kvalitní moravská a francouzká vína, italská káva Piazza a mnoho další chutných nápojů pro okamžité zahřátí, či lahodné koktejly pro delší posezení jsou naší denní nabídkou. Naše kuchyně nabízí speciality z klasické české i mezinárodní kuchyně. Studené a teplé předkrmy, polévky, steaky, těstoviny, čerstvé zeleninové saláty, grilovaná i vegetariánská jídla a moučníky. Naši kuchaři rádi připraví chutné a pestré skladby pokrmů dle Vašich představ.

Hotel se specializuje na víkendové, vícedenní a týdenní relaxační wellness pobyty. V hotelu naleznete moderně vybavené wellness prostory pro dokonalou relaxaci Vašeho těla i duše. Spa nabídka hotelu čítá široké spektrum relaxačních procedur, koupelí, zábalů a mnoho dalšího.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, termín: 01.06.2020 - 20.12.2020

Služby Kapacita Cena
osoba ve 2- lůžkovém pokoji - v týdnu Volno 2590 Kč
osoba ve 2- lůžkovém pokoji - o výkendu Volno 3390 Kč
Příplatky Kapacita Cena
osoba v 1- lůžkovém pokoji Volno 1200 Kč
OBJEDNÁVKA POBYTU

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Pokoje Standard Komfort:1- a 2- lůžkové pokoje.
Všechny pokoje jsou velmi útulné, zbrusu nové a moderně vybavené. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Samozřejmostí vybavení pokoje jsou LCD televizory, ručníky, osušky a vysoušeče vlasů.
V hotelových pokojích a také ostatních částech hotelu je k dispozici internetové připojení WI-FI​.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze.
Snídaně formou bohatého bufet. Večeře formou bufetu (polévka, saláty, výběr ze tří hlavních jídel a příloh, samoobslužný zmrzlinový pult se čtyřmi druhy zmrzlin).

Pobyt v týdnu: nástup na pobyt v neděli, v pondělí, v úterý nebo ve středu.
Pobyt o víkendu: nástup na pobyt ve čtvrtek, v pátek nebo v sobotu.

Základní cena zahrnuje

 • 2 x ubytování v útulném pokoji Standart Komfort pro dva  
 • 2 x pestrá snídaně formou pestrých švédských stolů pro dva    
 • 2 x večeře formou bohatého bufetu pro dva
 • 1 x 60 minut saunového světa Hotelu MILLENIUM / společné vstupy /parní aroma sauna, finská sauna, infra sauna, ochlazovna, relaxační odpočívárna/
 • 1 x 20 minut privátní Královské krušovické pivní koupele v originální dubové vaně s popíjením lahodné Krušovické dvanáctky pro dva  
 • 1 x 30 minut kouzelné  solné jeskyně pro dva
 • 1 x 15 minut inhalace minerálního pramene pro dva
 • 20% sleva na dokoupení dalších procedur a masáží na místě po příjezdu

Základní cena nezahrnuje

Na místě se hradí místní poplatek 15 Kč/den

POZNÁMKY

Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek 15 Kč/den. Parkování na hotelovém parkovišti střeženém kamerovým systémem za poplatek 150 Kč/den.