Pobyt Státním příspěvkem - Fit týden pro zdraví - Hotel Hvězda****, Mariánské Lázně - Lázně a termální lázně

Hotel Hvězda****, Mariánské Lázně

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web termalni-lazne.info provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Akční nabídka

před slevou: 11350 Kč
nyní cena od: 7350 Kč
35%
OBJEDNÁVKA

Mariánské Lázně

Mariánské lázně -

Mariánské Lázně jsou nejmladšími západočeskými lázněmi. Druhé největší české lázně jsou pověstné svou elegancí, čistotou a bohatým kulturním životem. Déle se vyznačují především krásným přírodním prostředím. Údolí, v němž jsou položeny, je otevřeno...

ZAMĚŘENÍ LÁZNÍ

 • nemoci pohybového aparátu
 • onemocnění ledvin a močových cest
 • nemoci dýchacích cest
 • ženské nemoci
 • nemoci látkové výměny
 • nemoci onkologické

POPIS A POLOHA

Využijte státní příspěvek 4 000 Kč na lázeňský pobyt - prodlouženo do 30.6.2021
Dovoluji si Vás informovat, že na základě usnesení vlády NEJSOU v rozmezí 1.3.2021 - 21.3.2021 včetně možné samoplátecké pobyty. Možné jsou pouze pobyty hrazené pojišťovnami.


Lázeňský hotel Hvězda je ukázkovým příkladem lázeňské architektury v centru lázeňské čtvrti v okolí Goethova náměstí. Navíc patří k nejlepším lázeňským hotelům ve městě. Nenuceně se v něm snoubí historicky krásný exteriér s moderním komfortem a kvalitou služeb luxusního hotelu.
Tento hotel se skládá z několika vzájemně propojených budov a nabízí luxusní 4* Superior služby a osvěžující provedení interiérů, kde se dovedně snoubí historické dědictví s moderními prvky. Je to patrné zejména na 79 nových luxusních pokojích nebo velkolepém nádvoří s panoramatickými výtahy.
Pověsti mimořádného hotelu se mu dostává i díky Aqua wellness centru a ozdravným lázním . Nachází se zde největší hotelový bazén v celých Mariánských Lázních, terapeutická oblast, která se rozprostírá po celém křídle hotelu Hvězda i Neapol a nabízí více než 30 terapeutických místností pro minerální a plynové koupele, masáže, zábaly a mnoho dalších aplikací a spousta lékařského vědění, které staví na aplikaci léčivé vody ze zdejšího Balbínova pramene a dalších přírodních léčivých prostředků Mariánských Lázní pro utužení vašeho zdraví. 
Není nic, co by lázeňský hotel Hvězda nezvládl, a jak už název napovídá, je jednou z hvězd mezi hotely Mariánských Lázní.
V našich exkluzivních restauracích Franz Josef a Sissi si každý přijde na své - zaujmou exkluzivním prostředím a originálními interiéry se štukovými stropy. Naši hosté zde mohou ochutnat speciality z české a mezinárodní kuchyně a také pestrý výběr lehkých jídel připravených ze surovin vhodných pro speciální diety. Snídaně a večeře se podávají formou bohatých švédských stolů. Pokud máte nějaké alergie či speciální požadavky na stravu, oznamte nám to předem. Náš tým se vám vynasnaží vyjít maximálně vstříc.
V kavárně Café Imperial vám připraví prvotřídní kávu, čaj a koktejly. Kavárna je oblíbená i mezi hosty, kteří obdivují dech beroucí výhled na městské parky a lázeňskou kolonádu. Zavítat sem můžete i na pravidelné taneční večery.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, termín: 31.03.2021 - 30.06.2021

Služby Kapacita Cena
cena za osobu (s využitím státního příspěvku) / pokoj Superior Volno 7350 Kč
cena za osobu (s využitím státního příspěvku) / pokoj Superior Plus Volno 9850 Kč
cena za osobu (s využitím státního příspěvku) / pokoj Premium Volno 12250 Kč
Příplatky Kapacita Cena
1- lůžkový pokoj Premium Volno 1950 Kč
OBJEDNÁVKA POBYTU

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Pokoj Superior (21 m²) - Velmi prostorné dvoulůžkové pokoje :
Ložnice se dvěma velkými postelemi, nočním stolkem s lampičkou, šatníkem, šatní skříní, psacím stolem, židlemi se stolkem, nástěnným zrcadlem, LED televizí (satelitní kanály), telefonem, mini lednicí s minibarem, trezorem, kuchyňkou, sadou na přípravu kávy a čaje, centrálním vytápěním, Wi-Fi. Vlastní koupelna s vanou/sprchou, toaletou, umyvadlem, zrcadlem, kosmetickým zrcadlem, fénem, lázeňskými osuškami, županem, froté pantoflemi a toaletními potřebami. Přistýlka je k dispozici na vyžádání.
Pokoj Superior Plus (31 m²)- stejné vybavení jako pokoje Superior jen jsou prostornější.
Pokoj Premium - Nově renovované stylové dvoulůžkové pokoje:
Ložnice se dvěma velkými postelemi, nočním stolkem s lampičkou, šatníkem, šatní skříní, psacím stolem, židlemi se stolkem, nástěnným zrcadlem, LED televizí (satelitní kanály), rádiem, telefonem, mini lednicí s minibarem, trezorem, sadou na přípravu kávy a čaje, nezávisle ovládanou klimatizací a vytápěním, Wi-Fi, některé pokoje s balkonem nebo lodžií. Vlastní koupelna se sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem, zrcadlem, osvětleným kosmetickým zrcadlem, fénem, lázeňskými osuškami, županem, froté pantoflemi a toaletními potřebami.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze podávaná formou bufetu.

Základní cena zahrnuje

 • 6x ubytování
 • 6x polopenze
 • 1x uvítací nápoj
 • Lékařské vstupní a závěrečné vyšetření
 • 1x minerální koupel s přírodním CO2
 • 1x klasická masáž částečná
 • 1x suchá plynová lázeň s přírodním CO2
 • 2x parafínový zábal
 • Hotelový bazén a fitness
 • 20% sleva na další lázeňské, wellness a beauty procedury zakoupené v hotelu
 • Wifi internet v hotelu zdarma
 • Marienbad karta výhod

Základní cena nezahrnuje

Na místě se hradí místní poplatek 21 Kč/den.

POZNÁMKY

Cena je již ponížena o státní příspěvek 4.000 Kč.
Při objednávce pobytu uveďte do poznámky kód vašeho státního voucheru. Pokud voucher ještě nemáte, můžeme vám s vygenerováním voucheru pomoci.
Hotel při nástupu na pobyt od  klientů nepožaduje negativní testy na Covid 19. V případě zájmu ze strany klientů má však hotel k dispozici laboratoř a může tak klienty otestovat a to na protilátky, antigenní test i PCR test. Testování je však zpoplatněno (antigenní test 590 Kč, PCR test 1.750 Kč).

Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek 21 Kč/den.

Pobyt se psem je možný, poplatek 500 Kč / den.